Vedúci údržby

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacvýška mzdy je v závislosti od skúseností kandidáta + 13. plat a každoročná valorizácia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • odborné a disciplinárne riadenie podriadených spolupracovníkov podľa platnej organizačnej schémy
  • zodpovednosť za nastavovanie, zoraďovanie a pretypovanie výrobných zariadení
  • zodpovednosť za plánovanie a uskutočňovanie opravných prác a okamžité odstránenie porúch na strojoch a zariadeniach ako aj infraštruktúry budovy k zaisteniu pripravenosti produkcie strojov a zariadení
  • zodpovednosť za technické zabezpečenie strojov a zariadení
  • zodpovednosť za organizáciu v súvislosti so zabezpečovaním požadovaných náhradných dielov a ich dostupnosť v rámci systematického skladovania a zaobstarávania náhradných dielov

  • práca v medzinárodnej spoločnosti so 175 ročnou históriou
  • atraktívne a transparentné finančné ohodnotenie
  • podpora vzdelávania a kariérneho rastu (aj medzinárodne)
  • pružný pracovný čas / home office / sick days
  • stravný lístok v hodnote 5,85€
  • príspevok na regeneráciu 150€ ročne
  • cestovný príspevok
  • mikulášske poukážky
  • odmena za získanie zamestnanca
  • narodeninová poukážka
  • firemné akcie
  • podpora darcov krvi, príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Ako uchádzačovi o zamestnanie Vám týmto prevádzkovateľ IS - Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o., 916 25 Potvorice 260, IČO: 43883419 oznamuje, že si Vami zaslané dokumenty eviduje v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka od konca roka, v ktorom bola prijatá Vaša žiadosť. Po uvedenej lehote budú Vaše osobné údaje mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Vami udelený súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať na adrese [email protected], tel. čísle: 0911/822994 alebo 032 7461313.

Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• odborná prax v oblasti minimálne 5 rokov (automobilový priemysel výhodou)
• znalosť automaticky riadených procesov
• skúsenosti s plánovaním a riadením projektov
• skúsenosti s riadením pracovníkov
• organizačné a riadiace schopnosti, adaptabilita na zmeny

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1249714  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac