Lékař/lékařka - Louny, Most

Fresenius Medical Care - DS, s.r.o.

Místo práce
Louny, Okres Louny
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na naše dialyzační středisko do Mostu a do Loun hledáme kolegu / kolegyni na výše uvedenou pozici. Jedná se o směnný provoz.

Nabízíme:

- ihned po nástupu možnost přípravy na atestaci,
- další vzdělávání a rozvoj,
- možnost aktivní účasti na odborných akcích v ČR i zahraničí,
- finanční odměny za aktivní účast na odborných akcích a propagaci oboru,
- příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, kulturu, školku či dovolenou,
- nadstandardní finanční ohodnocení,
- práci v přátelském kolektivu,
- moderní a příjemné pracovní prostředí,
- šest týdnů dovolené,
- stravenky,
- příspěvky na nadstandardní péči a lékařské zákroky,
- možnost práce na zkrácený úvazek.

Požadujeme:

- odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře dle § 4 zákona č. 95/2004 Sb.,
- ukončený základní interní kmen, atestace z nefrologie nebo interního lékařství výhodou,
- komunikativnost, lidský přístup a aktivní prezentace firmy,
- chuť zapojit se do týmů a stát se součástí moderní a prosperující mezinárodní společnosti.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3148298  Dátum zverejnenia: 1.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.