Local Compliance Officer pro Česko a Slovensko

Fresenius Medical Care - DS, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici:

Náplň práce:

- Podpora hodnocení rizik jednotlivých zemí a kontrola dodržování nastavených procesů.
- Místní implementace a zlepšování globální, regionální a místní politiky dodržování předpisů,
postupů a kontrolních mechanismů (včetně dodržování související SOX-kontrol).
- Zodpovídání veškerých interních/externích dotazů souvisejících s compliance.
- Identifikace potencionálních rizik spojených s compliance.
- Ověření směrnic v souladu s místními zákony a v případě potřeby jejich přizpůsobení.
- Informační a poradenské služby pro místní management v oblasti dodržování souvisejících
předpisů.
- Koordinace compliance programu včetně školení zaměstnanců.
- Vyšetřování potencionálního pochybení nebo nesouladu s interními a externími předpisy a
podpora vyšetřování.
- Reporting.

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání (právní nebo obdobné) a prokazatelná praxe v oblasti compliance
interního auditu.
- Schopnost řešit problémy napříč funkcemi.
- Analytické myšlení.
- Samostatnost, systematičnost, přesnost.
- Velmi dobré komunikační a prezenční dovednosti.
- Schopnost udržet vysoký stupeň integrity, důvěrnosti a důvěry.
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
- Český jazyk – rodilý mluvčí.
- Slovenský jazyk - velmi dobrá znalost slovem i písmem.
- Anglický jazyk - velmi dobrá znalost slovem i písmem.
- Velmi dobrá znalost MS-Office, SAP.
- Ochota cestovat.

Nabízíme:

- Práci v dynamickém kolektivu.
- Možnost dalšího vzdělávání.
- Zajímavé finanční ohodnocení.
- Zaměstnanecké benefity.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2708852  Dátum zverejnenia: 31.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.