Office Assistant

Fresenius Kabi

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.11.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete získať prax v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti?

Do nášho slovenského tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Office Assistant. Vašou úlohou bude zodpovednosť za chod slovenskej pobočky a jej bratislavskej kancelárie a podpora kolegov z ostatných oddelení.

Pozícia je náhradou za kolegyňu odchádzajúcu na materskú dovolenku, nič menej s možnosťou predĺženia spolupráce.

Pracovné činnosti:
Recepcia: objednávka kancelárskych potrieb, občerstvenia, pošta
Office management: jednanie s dodávateľmi pre office, zabezpečenie leteniek, ubytovania, kontrola faktúr, evidencia zmlúv, telefóny
Podpora kolegov z iných oddelení:
- Marketing: organizácia kongresov, agenda reklamných predmetov - evidencia skladu, zmluvy s lekármi, nemocnicami, agenda s hlásením nákladov zdaniteľného plnenia lekárov
- Financie: evidencia a obeh došlých faktúr, pokladňa
- Technický servis: administratíva oprav púmp, evidencia EN púmp
- HR: dochádzka a podklady k výpočtu miezd, stravné lístky, agenda spojená s nástupom a odchodom zamestnancov /BOZP, komunikácia s poskytovateľom pracovno-lekárskych služieb Santé/

Ponúkame:

- Zaujímavú prácu v rýchlo sa rozvíjajúcom oboru medicíny
- Zázemie perspektívnej stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie v budove Lakeside Park v Bratislave
- Práca na plný úväzok na dobu 1 roku, možnosť predĺženia na dobu neurčitú
- Priateľský kolektív
- Možnosť profesného rastu v rámci spoločnosti
- Školenie a kurzy potrebné pre výkon tejto funkcie
- PC, mobilný telefón
- Systém firemných benefitov
- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie, bonusový plán

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný nástup: 1.11.2015

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a naplňujete kritéria na vhodných uchádzačov, pošlite, prosím, Váš štruktúrovaný životopis a motivačný dopis na e-mailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:

- Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, práca je vhodná aj pre študenta vysokej školy
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
- Pokročilá používateľská schopnosť práce na počítači (predovšetkým MS Office)
- Dobré organizačné schopnosti
- Systematickosť, precíznosť, pozornosť, zodpovednosť
- Pro-aktívny prístup a pozitívny prístup
- Tímového ducha a zároveň schopnosť samostatnej práce podľa stanovených pravidiel
- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Ochotu učiť sa nové veci
- Odolnosť voči stresu

Fresenius Kabi je společnost s vedoucím postavením v oblasti výroby infuzní terapie a klinické výživy v Evropě a řadě zemí Latinské Ameriky i Asie. Ve skupině i.v. generických léků se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele na farmaceutickém trhu ve Spojených státech amerických.

Cílem více než 22 500 zaměstnanců společnosti je neustálé zlepšování kvality života kriticky nemocných a chronických pacientů v nemocnicích a domácí péči.
ID: 2237388  Dátum zverejnenia: 26.8.2015