Čašníčka/Raňajková Kuchárka do LA LOCA

Fresco, s. r. o.

Miesto práce
Antona Bernoláka 4, Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.ponúkaný plat NETTO - v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do LA LOCA Bistro&Bar na BULVÁRI hľadáme do tímu kolegynku/kolegu na prípravu raňajok a jednoduchých snackov do vitrínky.

Práca vhodná pre čašníčky, ktoré sa neboja naučiť niečo nové!

Doobeda sa venujete hlavne raňajkám a poobede pomáhate na rajóne.
Prax nie je nutná, Všetko radi zaučíme :)
Jedlá nie sú náročné, domácka kuchyňa, všetko do podrobna zaučíme a poskytneme dostatočnú zaúčaciu dobu.

Náplň práce:
- Príprava plnených croissantov, chlebíkov a sendvičov do vitríny
- Príprava jednoduchých domáckych raňajok
- Prípava šalátov a studenej kuchyne
- Obsluha zákazníkov a a pomoc na rajóne

Práca je priamo za barom, v rámci kolektívu.

Ide o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

Plat je od 5,50 eur/hod v čistom + tringelty.

Práca na TPP (zmluva ihneď) - dlhý/krátky týždeň.
Od 7:00 do 20:00 (piatky a soboty do 22:00)

V prípade záujmu volajte p. Mrázikovej na Tel.č. 0902786878

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kaviarne a reštaurácie v Žiline.
ID: 4295839  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.