Študent Junior C# SW Developer

FREQUENTIS Solutions & Services s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
8 EUR/hod.Mzdové podmienky závisia od znalostí a skúseností s programovaním. Základná mzda : od 8 eur/ hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme šikovného študenta informatiky, ktorého koníčkom je programovanie.

Tvojou úlohou bude programovať v jazyku C# ako asistent softvérových vývojarov pri riešeni ich každodenných úloh.
Ak poznáš nasledujúce  pojmy a skratky:
C#, Visual Studio, .Net, WPF
Multithreading, Thread, Task
Socket, Tcp, WebSocket

Git, Subversion

a nerobia Ti problém a už dnes dokážeš naprogramovať jednoduchú, aj fungujúcu chatovu aplikaciu radi Ťa u nás uvítame.

• Práca v medzinárodnom prostredí
• Flexibilný pracovný čas
• Technické a soft skills školenia
• Občerstvenie na pracovisku (káva, čaj, ovocie)
• Teambuildingy, koncoročný večierok, Family Day
• Možnosť rásť na našej pobočke v Bratislave v oblastiach softvérového vývoja v technológiách C/C++, C# .NET, JAVA, JAVA Script, CSS, Digital Signal Processing, UDP, J2EE, Spring, JDBC, JMS, SOAP, HTML5, XML, Python, Maven, Databases (Linux, Windows, Oracle, SQL Server, Postgres, Gigaspaces XAP)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý

Rozvinuté logické myslenie
Kreatívne nápady
Predstavivosť na vyššej úrovni
Schopnosť rozdeliť počítačovú úlohu na viac súčasne bežiacich podúloh
Schopnosť paralelného spracovavánia úloh

Ostatné znalosti:
C#, Visual Studio, .Net, WCF, WPF
Microsoft Windows

Our Bratislava-based company FREQUENTIS Solutions & Services is part of the Austrian FREQUENTIS group (www.frequentis.com). We are a leading global supplier of communication and information solutions for safety-critical applications, such as for air traffic control towers, public safety control rooms (112) or air defense forces. Our mission-critical solutions cover diverse areas, such as telephony and radio communication, Geographical Information Systems (GIS), incident and resource management, video surveillance and automatic video analytics.

FREQUENTIS Solutions & Services is specialized in software development and project delivery. Together with our parent company we are developing FREQUENTIS’ next generation control room solutions, using state-of-the-art technologies and processes. Our delivery teams then deploy those solutions at our customers around the globe, with responsibility for commercial and technical project management, engineering and quality assurance.

To grow our team, we are constantly looking for talents in all these fields. Our company offers an interesting and challenging technical environment, a people-focused culture with the emphasis on a good work-life-balance and, if desired, a long-term development and career opportunities.

For our customers, lives may be at stake and seconds count. Our solutions thus need to be developed to the highest standards when it comes to usability and reliability. Safety is what guides us from the first designs till the final tests of any of our solutions. If those are the kinds of challenges that excite you, then you have come to the right place!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Lajchová
Tel.: +421902279575
E-mail: poslať životopis
ID: 4088173  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.