C/C++ SW Developer

FREQUENTIS Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacMid-level 1800+€. Senior 2600+€. Finálna mzda sa odvíja od skúseností a schopností kandidáta/-ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia nových trendov v oblasti SW technológií a riadenia SW vývoja sú hnacou silou pre rast každého SW vývojára. Vysoká kvalita SW v safety-critical systémoch, priestor pre sebarealizáciu a odborný rast každého člena teamu sú naše kľúčové hodnoty.
Pokiaľ zdieľaš s nami tieto hodnoty, daj nám o sebe vedieť a staň sa súčasťou teamu nadšených vývojárov.

V inšpiratívnom a priateľskom prostredí našej firmy sa môžeš realizovať nasledovným spôsobom:

• V agilnom teame budeš vyvíjať SW riešenia pre safety-critical aplikácie v zaujímavej oblasti riadenia letectva. Konkrétne ide o vývoj rádio a telekomunikačného softwaru pre zákazníkov po celom svete.
• Analyzovať funkčné a technické požiadavky.
• Budeš používať nástroje na analýzy kódu, automatizované testovacie procedúry (Test Driven Development) a dokumentovať SW riešenia podľa medzinárodných štandardov kvality.
• Budeš sa podieľať na zvyšovaní bezpečnosti SW riešení používaním techník SW vývoja ako agilný vývoj, automatizované testovanie a priebežné integrácie.

Používaný Software & Technológie:
• C, C++ (revízie 98, 03, 11)
• Kompilator a linker: Cmake (verzia 3.6.3)
• IDE: Eclipse, Clion
• Prostredie: Linux (RHEL 7.2)
• Project Support: Git, Jira, Confluence, Jama, SVN, Jenkins, Crucible
• Testing: gut, UNIT tests, Component tests
• Code Quality: Coverity, Valgrind

• Práca v medzinárodnom prostredí
• Flexibilný pracovný čas
• Technické, soft skills a jazykové školenia
• Účasť na medzinárodnej IT konferencii Agile Tour Vienna
• Stravné plne hradené zamestnávateľom
• Teambuildingy, koncoročný event, Family Day, Info Days
• Možnosť rásť na našej pobočke v Bratislave v oblastiach softvérového vývoja v technológiách C/C++, C# .NET, SQL database, JAVA, JAVA Script, CSS, Digital Signal Processing, UDP, J2EE, Spring, JDBC, JMS, SOAP, HTML5, XML, Python, Maven, Databases (Linux, Windows, Oracle, SQL Server, Postgres, Gigaspaces XAP)
• Možnosť kariérneho rastu v managementu softvérového vývoja ako Team Leader vývojovej skupiny, Development Project Leader, SCRUM Master, Product Owner, alebo v rámci Frequentis skupiny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Telecommunications

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Ochota učiť sa a pracovať v teame.
• Analytické myslenie.
• Schopnosť aktívne riešiť problémy a výzvy.
• Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni.

Frequentis Slovakia, s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Frequentis, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou komunikačných systémov pre riadenie letovej prevádzky, lodnej dopravy a dispečing záchranných služieb.
Frequentis Slovakia s.r.o. sa zameriava na inžiniering a softvérový vývoj komunikačných a informačných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3127765  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac