Skladový operátor

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrolovať množstvo a balenie dodaného tovaru proti materiálovým dokladom, vrátane kontroly hmotnosti kotúčov a vriec
• Nakladať a vykladať nákladné autá, umiestňovať materiál a FG v súlade s príkazmi supervízora
• Správne označovanie skladovaného tovaru
• Správne a včas uvoľňovať skladové zásoby do výroby na základe objednávok z výroby
• Správne balenie hotového tovaru, ako je uvedené v interných pokynoch pre balenie.
• Príslušné nakladanie hotového tovaru, ako je uvedené v baliacom liste
• Udržiavať priestory spoločnosti v čistote podľa interných noriem
• Triediť a likvidovať odpad z výroby
• Údržba manipulačných strojov a zariadení v sklade
• Dbá na efektívne hospodárenie so zvereným strojovým parkom, pracovnými prostriedkami, surovinami a materiálom, tak aby bola dosahovaná optimálna produktivita práce

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Odborné školenia
• Stravovanie vo firemnej jedálni
• Aktivity v rámci sociálneho programu
• Možnosť kariérneho rastu
• Perspektivna práca v medzinárodnej spoločnost

Informácie o výberovom konaní

Ak vás ponuka oslovila, zašlite nám prosím váš životopis.

Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie, ktorí sa hlásili do výberového konania a v ňom neuspeli, budú zlikvidované bezodkladne po jeho ukončení.
Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie, ktorí sa nehlásili do konkrétneho výberového konania budeme uchovávať maximálne po dobu 1 mesiaca. Po uplynutí tejto doby budú zlikvidované.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• Stredné odborné vzdelanie
• Platný preukaz VZV
• Prax s vedením VZV, min. 1 rok
• Práca vo viaczmennej prevádzke
• Skúsenosť s prácou s čítačkami čiarových kódov

Spoločnosť FREMACH TRNAVA spol. s r.o. je zameraná na výrobu vysoko kvalitných komponentov z plastov (napr. predné panely do automobilov, interiérové a exteriérové prvky do automobilov, komponenty do grafických kancelárskych zariadení, a pod.) a montáže (napr. čiastkové montáže plastových komponentov do automobilov a pod.)
Nosným výrobným programom spoločnosti FREMACH TRNAVA spol. s r.o. je spracovanie plastov, v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi. Dokončovacie procesy pozostávajú zo špeciálnych operácií ako mokré nanášanie farieb , potlače, ultrazvukové zváranie, flokovanie. Takéto spracovanie umožňuje vysokú variabilitu pri spracovávaní výrobkov podľa stanovených technických špecifikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FREMACH TRNAVA s. r.o.
Belgická 2
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Monika Kútna
Tel.: 033 59 09 211
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1690222   Dátum zverejnenia: 30.11.2016