Montážna pracovníčka / dokončovacie práce

FRELION, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,0 €/hod + príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

JEDNOZMENNÁ PREVÁDZKA

Práca na montážnom stroji na výrobu hydraulických prvkov - zaškolíme
Práca na dokončovacom stroji - zaškolíme
Na danú prácu zaškolíme.
Ide o jednoduchú prácu s malými výrobkami.
Práca je vhodná pre ženy.

- stravné lístky 4,20€
- sociálny program
- stravné poukážky
- darčekové poukážky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom na [email protected]. Kontaktovať budeme vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- schopnosť rozumieť a čítať technickú dokumentáciu
- meranie s meradlami podľa technickej dokumentácie
- schopnosť presného a logického myslenia
- zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť, presnosť, flexibilita, bezúhonnosť

Strojárska spoločnosť s dvanásť ročným pôsobením na Slovenskom trhu so zameraním na výrobu rotačných súčiatok pre hydraulický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2866824  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,0 €/hod + príplatky podľa zákonníka práce