HR špecialista

Freight consulting s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Termín nástupu
Dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
Dohoda na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výber zamestnancov pre našu spoločnosť ( v slovenskom a anglickom jazyku)
Organizovanie pracovných pohovorov
Personálne zastrešenie pre Bratislavu, Žilinu
Hľadanie potenciálnych pracovníkov a príležitostí pre rozvoj spoločnosti
Uzatváranie a tvorba pracovných zmlúv
Aktívne vyhľadávanie a nábor uchádzačov o zamestnanie - selekcia kandidátov, prvý kontakt, prezentácia pracovnej ponuky, komunikácia s kandidátmi
Pravidelný reporting
Obsadzovanie pracovných pozícií ( nových, alebo obsadenie starej pozícii pri výmene, resp. rozšíreniu oddelenia)
Evidovanie a spracovanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, exekúcie a pod.)
Ochota cestovať
Iné administratívne činnosti

Mobilný telefón, notebook, pracovné cesty, stravné lístky preplácané v plnej hodnote zamestnávateľom, poskytnutie služobného auta na pracovné cesty.

Do nášho tímu ľudských zdrojov v Bratislave hľadáme šikovnú, akčnú a pozitívnu kolegyňu/kolegu. Na pozícii "PERSONALISTA" budete zodpovedať za kvalitný výber.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy
Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku a Poľsku zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou, ktorá disponuje vlastným vozovým parkom a desiatkami zmluvných dopravcov.
Naša spoločnosť sa špecializuje najmä na cestnú nákladnú dopravu. Zaoberáme sa medzinárodnou prepravou vlastnými vozidlami, ale taktiež aj vnútroštátnou prepravou a špedíciou. Našou najsilnejšou stránkou je medzinárodná cestná doprava.
K hlavným destináciám patria krajiny Európskej únie. Disponujeme povoleniami CEMT, ktoré umožňujú vykonávať prepravy aj mimo Európskej únie. K najčastejšie realizovaným patria prepravy z / do Talianska, Španielska, Francúzska, Švédska, Nemecka, Grécka, Fínska, ...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Rybničná 40
831 06 Bratislave
www.freightconsulting.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Komenda
E-mail: poslať životopis
ID: 3157262   Dátum zverejnenia: 11.8.2017