Práce pro silnou skupinu - obchodní reprezentant

FREEBOARD EUROPE s.r.o.

Místo práce
Brno, Slovenská republika, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

FREEBOARD EUROPE s.r.o., největší evropský výrobce mobilních prezentačních systémů

člen mezinárodní sítě specialistů na mobilní prezentační systémy, hledá díky vysoké poptávce po svých službách nové členy svého obchodního týmu.
Co vyžadujeme?

- ŘP skupiny B
- Praxe v obchodní komunikaci
- Perfektní vystupování (schopnost aktivně obchodně komunikovat jak telefonicky, tak osobně)
- Znalost práce na PC
- Odolnost vůči stresu a cílevědomost

Co nabízíme?

- Služební automobil, notebook, mobilní telefon s paušálem bez limitů
- stávající portfolio zákazníků a ustálenou databázi odběratelů
- Profesní zaškolení na jednotlivé námi vyráběné a prodávané produkty
- Odměny formou jasně specifikovaného provizního systému
- Perfektní, dynamický kolektiv s věkovým průměrem 28 let

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám Váš životopis s fotografií na kontaktní e-mail a my Vás v případě, že si budeme vzájemně požadavky vyhovovat, pozveme na pohovor.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2312731  Dátum zverejnenia: 3.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.