Asistent produktového manažera

FRBD Masters Market s.r.o.

Místo práce
Košická 56 821 08 Bratislava, Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2014
Mzdové podmínky (brutto)
600 - 1000 EUR/měsíc, + procenta z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

FREEBOARD EUROPE s.r.o.,

člen mezinárodní sítě specialistů na mobilní prezentační systémy, hledá pro doplnění svého obchodního týmu kreativního, atraktivního, komunikativního a věčného optimistu, který si o sobě myslí, že umí prodat i eskymákovi kostku ledu. Tak pokud jsi náš budoucí kolega/kolegyně a odpověděl/la jsi ANO, pošli nám své CV s fotografií ve formátu PDF a my si Tě pozveme na příjemné osobní setkání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

- Zázemí mezinárodní společnosti s letitými zkušenostmi
- Profesní zaškolení na jednotlivé námi vyráběné a prodávané produkty
- Služební notebook, mobilní telefon a automobil
- Odměny formou jasně specifikovaného provizního systému
- Perfektní, dynamický kolektiv s věkovým průměrem 28 let

výkonové prémie, služební auto, kafeterie, nadstandardní ohodnocení při vzorném plnění úkolů.

Informace o náboru

eventuelně maďarský jazyk výhodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

jakýkoliv

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co vyžadujeme?

- ŘP skupiny B (nejen jako záložku v peněžence)
- Praxe v přímém prodeji
- Perfektní vystupování (schopnost aktivně obchodně komunikovat jak telefonicky, tak osobně)
- Znalost práce na PC
- Odlonost vůči stresu a cílevědomost

pracovitost, svědomitost, spolehlivost, chuť být nejlepší

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobce mobilních prezentačních systémů.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1937269  Dátum zverejnenia: 24.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000 EUR/měsíc, + procenta z prodeje