Obchodný zástupca - Žilinský región

Frape catering s.r.o.

okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Púchov
Termín nástupu
01.08.2017 - 15.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Upresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Plánovanie si dennej trasy návštev zákazníkov
2. Udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi spojené s produkciou
3. Vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
4. Účasť na mesačných poradách, vzdelávacích a produktových tréningoch
5. Reporty na dennej, týždennej a mesačnej báze
6. Práca s PC

1. Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá podporuje nielen profesný, ale aj osobnostný rast
2. Vzdelávacie semináre hlavne ako odmena pre produktívnych obchodných zástupcov
3. Motivačný systém odmeňovania
4. Služobné vozidlo

Táto pozícia je vhodná pre tých kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli preukázateľné výsledky a majú radi výzvy a slobodu, ktorú prináša práca obchodného zástupcu.
Ak sa neobávate silného konkurenčného prostredia, veríte si, máte ochotu trvale sa vzdelávať, chcete sa stretávať so zaujímavými ľuďmi a časom aj kariérne rásť, toto je príležitosť pre vás.
Môžete sa vždy orpieť o stabilný tím a manažment, ktorý vám poskytne kvalitný vstupný tréning a po dosiahnutí očakávaných výsledkov aj možnosť neustále pracovať na osobnostnom raste, zlepšovaní obchodných zručností a kariérnom postupe.
UPOZORNENIE: Pokiaľ používate službu Gmail a neuvidíte v prijatej pošte od nás e-mail s informáciami o výberovom konaní, pravdepodobne ho nájdete v priečinku PROPAGÁCIA, alebo SPAM, pretože Gmail zaviedol novú službu kategorizácie pošty a náš e-mail sa pravdepodobne presunul tam. Preto Vás na túto situáciu upozorňujeme a žiadame Vás, aby ste si pravideľne kontrolovali všetky priečinky vo vašej schránke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Ochota sa trvale vzdelávať
2. Preukázateľné výsledky v predchádzajúcej činnosti
3. Sebadisciplína
4. Ochota samostatne pracovať vo zverenom regióne
5. Skúsenosti v obchodnej činnosti v danom segmente sú výhodou, nie však nutnou podmienkou
6. Lojalita
7. Užívateľská znalosť práce s PC

Spoločnosť Frape catering s.r.o. je rodinnou firmou s viac ako 10 ročným pôsobením na slovenskom trhu v oblasti komplexného servisu dodávok potravín, pracovného oblečenia a obuvi v oblasti gastronómie pre sociálny segment (školské stravovanie, závodné stravovanie, ...) a HoReCa. Našim cieľom je mať stabilný a silný tím obchodníkov, ktorých máme záujem rozvíjať. Voči zamestnancom sme vždy lojálny a preto očakávame od zamestnancov rovnaký prístup. V súčasnosti zamestnávame 17 zamestnancov na pozíciách obchodníkov, administratívnych pracovníkov a pracovníkov logistiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1872301  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresnenie platových podmienok na osobnom pohovore