Chemický inžinier pre výskum a vývoj

Franke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
M.R. Štefánika 71, Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novovznikajúce Oddelenie výskumu a vývoja hľadáme chemikov !
Vašou pracovnou náplňou bude vývoj a inovácia materiálov používaných vo výrobnom procese s cieľom zabezpečiť optimalizáciu nákladov a vysokú kvalitu.
Podpora výrobného oddelenia pri riešení kvalitatívnych problémov, zabezpečovaní stabilizácie a zlepšovania procesov.

- práca v chemickom laboratóriu na projektoch zlepšovania a vývoja produktu podľa zadania vedúceho oddelenia;
- vývojov vlastností materiálov, farebných odtieňov a pieskov;
- participácia na projektoch zlepšovania a optimalizácie výrobného procesu;
- spolupráca s externými R&D partnermi (dodávatelia surovín a akademické inštitúcie);
- navrhovanie možností zlepšovania používaných materiálov a substancií;
- zabezpečovanie dodržovania platnej legislatívy a noriem (REACH, prehlasovanie zhody )
vypracovanie a aktualizácia technologickej dokumentácie a testovacích protokolov;
- dohľad nad dodržiavaním technologických postupov;
- schvaľovanie vstupných materiálov pre výrobu podľa požadovaných technických špecifikácií a platných legislatívnych noriem.

- atraktívne mzdové ohodnotenie
- zamestnanecké bonusy a benefity
- odborný rast a tréningy v zahraničí (Holandsko, Škótsko)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia (chémia a technológia materiálov, chemické technológie, polyméry)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Kreativita a “out of the box” thinking;
- Schopnosť pracovať v tíme a ochota spolupracovať;
- Orientácia na zákazníka;
- Schopnosť plánovať a organizovať vlastnú prácu;
- Flexibilita a schopnosť pracovať samostatne;
- Schopnosť komunikovať na rôznych úrovniach;
- Schopnosť transformovať vedecké poznatky do prakticky využiteľnýh riešení.

Firma Franke je celosvetovým lídrom vo výrobe kuchynských drezov pre domácnost, systémov pre gastro veľkokuchyne, profesionálnych prístrojov na prípravu kávy, nerezového sanitárneho vybavenia a nerezových pivných sudov.
Zamestnáva cca 8 900 pracovníkov v 70 spoločnostiach v 40 krajinách sveta.
V závode v Žiline vyrábame kompozitné drezy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

M.R. Štefánika 71
010 01 Žilina

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2721280   Dátum zverejnenia: 25.11.2016