Technológ

Miesto práce
M.R. Štefánika 71, 010 01 Žilina, Žilinský kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytuje neustálu technickú podporu a asistenciu vo výrobnom procese - pri výrobe kuchynských drezov - fragranitových a tektonitových,
• Nastavuje parametre technologického procesu,
• Kontroluje ich a v prípade potreby aj následne upravuje,
• Nastavuje a testuje výrobné zariadenia,
• Analyzuje chyby a hľadá príčiny a možnosti ich predchádzania,
• Vypracováva štatistiky spotreby materiálov a zameriava sa na optimalizáciu receptúr pre jednotlivé modely a farby.

• atraktívne mzdové ohodnotenie (prémie)
• prácu v prosperujúcej spoločnosti
• zamestnanecké výhody a benefity (stravné lístky navyše, darčekové poukážky a iné)
• letný a zimný dovolenkový bonus
• zaškolenie a odborný rast

Pracujeme v nepretržitom režime. Práca na 12 hodinové zmeny (2 dni prac.zmena, 2 dni voľno).

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie. Vážime si, že prejavite záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemické, strojárstvo,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • ochota učiť sa
  • schopnosť dodržiavať pracovnú disciplínu a dochádzku
  • samostatnosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • flexibilita

Firma Franke je celosvetovým lídrom vo výrobe kuchynských drezov pre domácnost, systémov pre gastro veľkokuchyne, profesionálnych prístrojov na prípravu kávy, nerezového sanitárneho vybavenia a nerezových pivných sudov.
Zamestnáva cca 8 900 pracovníkov v 70 spoločnostiach v 40 krajinách sveta.
V závode v Žiline vyrábame kompozitné drezy. Prebieha výstavba novej prevádzky v Strečne, kde sa výrobný proces automatizuje, inovuje.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Franke Slovakia s.r.o.
M.R. Štefánika 71
010 01 Žilina
ID: 2714108   Dátum zverejnenia: 30.5.2017