Otvárame dvere
do sveta príležitostí

Údržbár - Mechanik/Elektromechanik

Miesto práce
SNP 840/180, Strečno
Termín nástupu
ihneď
5,29 EUR/hod.nástupná mzda od 5,29 €/hod (priemerná mesačná mzda 1.550€/brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie prevádzkyschopnosti výrobného zariadenia na zverenom pracovisku
  • zabezpečovanie včasných a kvalitných prevádzkových porúch
  • predkladanie návrhov na vylepšenie alebo úpravu technológie
  • vykonávanie bežnej a preventívej údržby technologického zariadenia
  • vykonávanie evidencie zmien a porúch na zariadeniach
  • vedenie denného záznamu opráv zariadení
  • vykonávanie bežných a stredných opráv ma zariadeniach
  • vykonávanie opráv a výmeny jednotlivých trás elektrického vedenia pre zabezpečenie výrobnej prevádzky
  • vykonávanie a odstraňovanie bežných elektrických porúch v budove

  • atraktívne mzdové ohodnotenie - nástupná mzda 5,29€/hod, po zaučení mzda 5,34 - 5,63€/hod
  • mesačný dochádzkový BONUS
  • mesačný prevádzkový BONUS
  • príplatky za pracovné prostredie
  • bezplatná doprava zo Žiliny, Martina, Ružomberka zabezpečená
  • stravné lístky v hodnote 4,20 € (príspevok zamestnanca len 0,72 centov)
  • stravné lístky aj za dovolenkové dni
  • letný a zimný bonus vo výške 270€
  • možnosť zakúpenia drezu za výhodnú cenu
  • švajčiarska firemná kultúra

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie. Vážime si, že prejavite záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik

Vodičský preukaz

B

  • odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č. 508/2009, §21 alebo vyšší výhodou
  • znalosti práce s PC
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • analytické a logické myslenie
  • časová flexibilita, samostntnosť, precíznosť, lojálnosť

Spoločnosť Franke bola založená v roku 1911 a jej základným kameňom sa stalo presné technické vyhotovenie a tradičné remeselné majstrovstvo. Ani o 100 rokov neskôr sme na tieto princípy a stavebné základy nezanevreli. Napriek tomu, že niektoré veci sa nemenia, sme hrdí aj na svoju prispôsobivosť: neustále hľadáme nové spôsoby, ako vyhovieť meniacim sa potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov. Vďaka tejto kombinácii povedomia o tradičných postupoch a orientácie na budúcnosť sme sa stali najväčším výrobcom kuchynských drezov na svete.

Od roku 2017 vyrábame špičkové drezy v novom závode v Strečne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Sýkorová
Tel.: +421417336230
E-mail: poslať životopis
ID: 1968395  Dátum zverejnenia: 2.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,29 EUR/hod.