Otvárame dvere
do sveta príležitostí

Financial controller

Miesto práce
Strečno, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacMzdové podmienky sa budú odvíjať od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola finančných nákladov spoločnosti, vyhodnocovanie a riadenie kľúčových ukazovateľov výkonnosti, plánovanie, cenotvorba, správa kalkulačných a alokačných vzorcov, príprava podkladov pre účtovanie rezerv, opravných položiek.

  • príprava a spracovanie controllingových podkladov pri mesačnej, kvartálnej a ročnej závierke
  • príprava finančných plánov a rozpočtov
  • analýzy finančných ukazovateľov spoločnosti a optimalizácia ukazovateľov v spolupráci s inými oddeleniami
  • kalkulácie, cenotvorba, správa alokačných kľúčov spoločnosti
  • príprava podkladov pre účtovanie opravných položiek a rezerv, kontrola správnosti interných účtovných dokladov
  • podpora a spolupráca pri prebiehajúcich finančných auditoch
  • zastupovanie finančného manažéra a finančníka spoločnosti pri vybraných činnostiach

  • stravné lístky v hodnote 5,50 € (príspevok zamestnanca len 0,80 centov)
  • stravné lístky aj za dovolenkové dni
  • letný a zimný bonus celkovo vo výške 1000€
  • 13. a 14. plat
  • ročný bonus do výšky 150% z hrubej mzdy
  • možnosť zakúpenia drezu za výhodnú cenu
  • švajčiarska firemná kultúra
  • možnosť home office
  • flexibilný pracovný čas
  • firemné akcie pre zamestnancov

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie. Vážime si, keď prejavíte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie (preferované)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ročná prax na obdobnej pozícií, korporátne prostredie výhodou

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti v daňovej a účtovnej oblasti výhodou
  • časová flexibilita, samostatnosť, precíznosť, lojálnosť
  • analytické myslenie, rozhodovanie na základe faktov a dát
  • odolnosť voči stresu
  • schopnosť riešiť problémy, hľadať príčiny a riešenia
  • interpersonálne zručnosti, schopnosť komunikovať na každej úrovni
  • excelentné prezentačné a komunikačné zručnosti
  • schopnosť poskytovať a zároveň prijímať spätnú väzbu

Spoločnosť Franke bola založená v roku 1911 a jej základným kameňom sa stalo presné technické vyhotovenie a tradičné remeselné majstrovstvo. Ani o 100 rokov neskôr sme na tieto princípy a stavebné základy nezanevreli. Napriek tomu, že niektoré veci sa nemenia, sme hrdí aj na svoju prispôsobivosť: neustále hľadáme nové spôsoby, ako vyhovieť meniacim sa potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov. Vďaka tejto kombinácii povedomia o tradičných postupoch a orientácie na budúcnosť sme sa stali najväčším výrobcom kuchynských drezov na svete.

Od roku 2017 vyrábame špičkové drezy v novom závode v Strečne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Ondrušová
Tel.: +421910152082
E-mail: poslať životopis
ID: 1928245  Dátum zverejnenia: 20.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac