Obchodník/čka - prenájom úžitkových a nákladných vozidiel pre západné Slovensko (Ref. č.: Západ SK 2017)

FRAIKIN SLOVAKIA s.r.o.

Galvaniho 7/A, 821 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
fix + zaujímavé bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

akvizície nových klientov na prenájom úžitkových a nákladných vozidiel v regióne západného Slovenska

zaujímavá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
motivačné pracovné prostredie orientované na výsledky,
služobné vozidlo na súkromné účely,
notebook, mobil

Z dôvodu dosiahnutia vyššej efektivity výberového konania žiadame od kandidátov aby uviedli stručnú motiváciu priamo v maily, prečo sa rozhodli kandidovať na danú pozíciu v rozsahu max. 10 viet. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Obchodník Fraikinu má tieto osobnostné predpoklady:
- zodpovednosť a sebadisciplína
- pracovitosť, orientácia na výsledky ("ťah na bránku...")
- vysoká miera vnútornej motivácie, pozitívne myslenie
- prax v riešení obchodných záležitostí
-tímový hráč
- základné znalosti z oblasti automotive, ekonómie a fakturácie
Hľadáme obchodníkov, pre ktorých je práca v oblasti predaja služieb vášňou a nie iba zamestnaním.

Fraikin je európskym lídrom v poskytovaní operatívneho lízingu úžitkových a nákladných vozidiel. Tieto služby sú súčasťou moderných riešení, ktoré Fraikin ponúka rôznym užívateľom vozidiel: od majiteľov jedného nákladného vozidla až po korporácie, ktoré disponujú veľkými vozidlovými parkmi.

Fraikin úspešne poskytuje služby fleet managementu už 70 rokov. Hlavne od roku 2008 Fraikin obchodne rastie vďaka jedinečnému konceptu operatívneho nájmu, profesionálnemu prístupu zamestnancov na všetkých úrovniach.

Značka Fraikin je dobre známa vo Francúzsku, Veľkej Británii, Belgicku, Luxembursku, Španielsku, Švajčiarsku. Za niekoľko rokov pôsobenia v krajinách CEE Fraikin obchodne rastie a postupne získava významný podiel na trhu operatívneho lízingu úžitkových a nákladných vozidiel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraikin Slovakia s.r.o.
Galvaniho 7A
821 04 Bratislava
ID: 3069916   Dátum zverejnenia: 29.6.2017