Servisný inšpekčný technik

FRAIKIN SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Galvániho 7A, Bratislava, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kontrola a priamy dohľad nad technickým stavom prenajatých vozidiel
-osobné uskutočňovanie technických kontrol vozidiel
-vypracovanie správ o kontrole vozidiel, podávanie presných informácií o stave vozového parku
-udržiavanie prenajatých vozidiel v zodpovednom technickom stave, umožňujúcom ich okamžité poskytnutie klientovi
-odovzdanie a preberanie vozidiel
-zabezpečenie prevozu vozidiel do servisu, na STK/EK, revízie, ciachovanie tachografov a pod.
-komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a obchodnými partnermi, s technickým a obchodným oddelením
-udržiavanie pravidelných kontaktov s klientmi, servisnými partnermi a technickým oddelením spoločnosti
-podpora pri výbere a nákupe náhradných dielov pre vozový park

Práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
Flexibilný pracovný čas
Mladý kolektív
Možnosti školení a vzdelávania
Sociálny fond

Informácie o výberovom konaní

-vodičský preukaz C/E

Svoje CV s fotografiou a s motivačným listom zasielajte e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, automobilový priemysel, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosť techniky vozidiel
-dochvíľnosť, presnosť, samostatnosť
-organizačné schopnosti, timemanagement
-komunikatívnosť
-príjemné vystupovanie

Hitachi Capital Mobility Slovakia poskytuje svojim klientom riešenia pre vozový park, starostlivosť o bezpečnosť, mobilitu a spokojnosť používateľov podnikových flotíl. Za účelom zabezpečenia hladkého vykonávania ich hlavných obchodných úloh sa zameriavame na nájdení najlepšieho riešenia. Spokojnosť Zákazníka je pre nás najdôležitejšia, preto sa prispôsobujeme jeho situácii, praktikám a preferenciám a ponúkame takéto riešenia ako napr.:

Dlhodobý prenájom (osobné a dodávkové vozidlá).
Finančný a operatívny leasing.
Správa vozového parku (správa).
Program „Doplňte palivo a užite si jazdu“.
Optimalizácia likvidácie poistných udalostí.
Palivové karty.
Krátkodobý prenájom.
Alebo hybridy vyššie uvedeného, čo je obzvlášť dôležité v období zmeny modelu vlastníctva alebo správy flotily.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2585966  Dátum zverejnenia: 17.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou