Servisný inšpektor

Fraikin Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galvániho 2, Bratislava, Senec, Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-technické inšpekcie na vozidlách (kontrola stavu kvapalín a ich doliatie, kontrola tlaku v pneumatikách, výmena žiaroviek, stieračov, kontrola platnosti dokumentov, hasiacich prístrojov a pod.) za pomoci pridelenej pojazdnej dielne
-prevoz vozidiel do servisu, na STK, ciachovanie tachografov a pod.
-preberanie vozidiel od klienta

Práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
Flexibilný pracovný čas
Mladý kolektív
Možnosti školení a vzdelávania
Sociálny fond

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, automobilový priemysel, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

-znalosť techniky vozidiel
-komunikatívnosť
-príjemné vystupovanie

Fraikin je európskym lídrom v poskytovaní operatívneho lízingu úžitkových a nákladných vozidiel. Tieto služby sú súčasťou moderných riešení, ktoré Fraikin ponúka rôznym užívateľom vozidiel: od majiteľov jedného nákladného vozidla až po korporácie, ktoré disponujú veľkými vozidlovými parkmi.

Fraikin úspešne poskytuje služby fleet managementu už 70 rokov. Hlavne od roku 2008 Fraikin obchodne rastie vďaka jedinečnému konceptu operatívneho nájmu, profesionálnemu prístupu zamestnancov na všetkých úrovniach.

Značka Fraikin je dobre známa vo Francúzsku, Veľkej Británii, Belgicku, Luxembursku, Španielsku, Švajčiarsku. Za niekoľko rokov pôsobenia v krajinách CEE Fraikin obchodne rastie a postupne získava významný podiel na trhu operatívneho lízingu úžitkových a nákladných vozidiel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prievozská 4
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Lačná
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2585966   Dátum zverejnenia: 14.11.2016