CNC frézar - Nástrojareň

Fragokov - export, výrobné družstvo

Miesto práce
Budovateľská 67, Prešov
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zoradenie a obsluha frézovacích centier so systémom Heidenhein , (alebo Siemens Sinumerik)
• frézovanie strojárskych dielcov v triede presnosti IT6 - IT8 – výroba vstrekovacích foriem
• 3 – osé obrábanie
• práca v 3 - zmennej prevádzke

Čo ponúkame?
• stabilné zamestnanie,
• pravidelne vyplácaná mzda,
• príspevky na športové, rekreačné a kultúrne podujatia,

Informácie o výberovom konaní

Vážení uchádzači,

prosíme Vás, aby ste Vaše žiadosti o prijatie do zamestnania a životopisy posielali na uvedenú emailovú adresu. Životopisy budú spracované na základe požiadaviek na obsadenie pracovného miesta. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor.

Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosti riadiacich systémov HEIDENHEIN 530 alebo SINUMERIC 840 D,
• základy programovania CNC strojov,
• zodpovednosť,
• precíznosť,

Vývoj, výroba a predaj hydraulických brzdových a spojkových valcov a komponentov pre traktory, osobné a nákladné automobily, vysokozdvižné vozíky atď. Vývoj, výroba vstrekovacích foriem a lisovanie plastových výliskov do hmotnosti 2,5 kg. Výroba, opracovanie a montáž dielov na základe zákazníckej dokumentácie využitím konvenčných a CNC technológií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Budovateľská 67
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 2092469   Dátum zverejnenia: 11.8.2017