find ( “perfect_job” );
Buď súčasťou našich projektov.

Sales manager

Place of work

Košice

Náplň práce

Ťažiskom danej pozície sú sales/pre-sales aktivity (príprava ponúk do výberových konaní a tendrov), čo znamená najmä:
  • analýza požiadaviek daného tendra (RfP),
  • spolupráca s Pre-sales tímom na vypracovaní ponuky,
  • spolupráca s Delivery tímom vo Vietname a v Košiciach,
  • organizácia, monitoring a riadenie celého procesu prípravy ponuky,
  • tvorba cenovej ponuky,
  • príprava a realizácia prezentácie ponuky alebo navrhovaného riešenia pred zákazníkom,
  • eAukcia,
  • práca s eProcurement a eSourcingovými aplikáciami,
  • administratíva spojená so sales/pre-sales aktivitami.

Profesijné požiadavky

  • skúsenosť v IT oblasti
  • aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou,
  • aktívna znalosť nemeckého jazyka výhodou,
  • skúsenosti so sales a pre-sales aktivitami podmienkou,
  • skúsenosti s prípravou a prezentáciou ponúk výhodou,
  • skúsenosti s riadením projektu alebo tímu výhodou.

Osobnostné predpoklady

  • schopnosť efektívnej písomnej a ústnej komunikácie,
  • schopnosť pracovať v tíme,
  • štruktúrovanosť a zmysel pre organizáciu práce a vhodnú prioritizáciu jednotlivých úloh,
  • odolnosť voči stresu,
  • orientácia na zákazníka a schopnosť pochopiť jeho požiadavky,
  • orientácia na výsledok,
  • ochota a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci,
  • prezentačné zručnosti,
  • vnútorná motivácia,
  • ochota cestovať,
  • medzikulturálna citlivosť,

Výhody, ktoré ponúkame

  • práca v dynamickom prostredí,
  • možnosť učiť sa priamo v praxi,
  • jednoznačná a pravidelná spätná väzba na pracovný výkon a tým aj možnosť neustáleho osobnostného rozvoja.

Contact

Kontaktná osoba: Mgr. Šarlota Pirošková
Tel.: +421556101600
E-mail: poslať životopis
ID: 2169510  Dátum zverejnenia: 3.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.