find ( “perfect_job” );
Buď súčasťou našich projektov.

Projektový manažér

Place of work

Košice

Náplň práce

  • riadenie projektov aplikáciou nástrojov a metodík projektového manažmentu,
  • plánovanie projektov,
  • zodpovednosť za každodennú operatívu projektu,
  • tvorba a vedenie projektovej dokumentácie,
  • pravidelný reporting projektu,
  • príprava a vedenie projektových stretnutí,
  • sledovanie nákladov projektu, controlling projektu,
  • rozdeľovanie úloh v rámci projektového tímu,
  • aktívna komunikácia s dodávateľom, aby plnil svoje zmluvné povinnosti,
  • stakeholder management,
  • people management v rámci projektového tímu,
  • sales/pre-sales aktivity (príprava ponúk do výberových konaní a tendrov).

Profesijné požiadavky

  • preukázateľná skúsenosť s riadením IT projektov (min. 2 roky),
  • skúsenosti s vedením tímu,
  • aspoň čiastočné skúsenosti s pre-sales aktivitami (príprava ponúk do tendrov).

Výhodou sú:
  • prax v medzinárodnom prostredí,
  • skúsenosti na pozícii obchodníka,
  • skúsenosti s prípravou a prezentáciou ponúk zákazníkovi,
  • certifikácia v niektorej z projektových metodík (PRINCE2, SCRUM, PMI ...),
  • skúsenosti s MS Project.

Požadované vzdelanie a znalosti

  • vysokoškolské II. stupňa (IT, ekonomické, elektrotechnické),
  • aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou,
  • aktívna znalosť nemeckého jazyka je výhodou.

Osobnostné predpoklady

  • komunikačné zručnosti a flexibilita,
  • schopnosť pracovať a riadiť prácu v tíme,
  • odolnosť voči stresu,
  • asertivita,
  • orientácia na zákazníka,
  • orientácia na výsledok,
  • medzikulturálna citlivosť,
  • ochota cestovať.

Výhody, ktoré ponúkame

  • zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme,
  • zodpovedajúce mzdové ohodnotenie,
  • možnosti osobnostného rozvoja,
  • atraktívny sociálny program.

Contact

Kontaktná osoba: Mgr. Šarlota Pirošková
Tel.: +421556101600
E-mail: poslať životopis
ID: 1800281  Dátum zverejnenia: 14.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.