Customer service representative

Miesto práce
Priemyselný park, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na oddelenie Plánovania.

Customer service representative je zodpovedný za:
* príjem, spracovanie a overovanie objednávok, kontrolu dodávok
* plánovanie priamych dodávok tovaru zákazníkovi
* plánovanie vývozu vzorových, resp. testovacích televízorov
* komunikáciu so zákazníkmi, oddelením logistiky a ostatnými odeleniami
* minimalizovanie rizík v prípade ohrozenia vývozu
* organizovanie zapožičania televízorov na požiadanie jednotlivých odd. za účelom kontroly, testovania
* reportovanie na týždennej báze

* zaujímavá práca v mladom kolektíve
* práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
* motivujúce platové ohodnotenie
* flexibilný pracovný čas
* možnosť kariérneho rastu a rozvíjania individuálnych zručností
* využívanie anglického jazyka v dennej komunikácii
* zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup Sony výrobkov
* široká škála benefitov v oblasti vzdelávania, športu, kultúry a
zdravotnej starostlivosti

V žiadostiach prosím uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate "Customer service representative".

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vsetky žiadosti budú zaradené do našej databázy uchádzačov. Odpovedať budeme iba vybraným kandidátom a to najneskôr do 14 dní.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti FOXCONN v tomto znení:

Súhlasím so správou a týmto dávam súhlas so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s.r.o. Nitra, v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Som si vedomý, že tento súhlas môžem písomne odvolať iba v prípade, ak Foxconn Slovakia, spol. s.r.o. Nitra preukázateľne použije poskytnuté osobné údaje na iný účel, než je určený v tomto súhlase.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pohovor budú pozvaní iba tí kandidáti, ktorí spĺňajú nasledovné požiadavky:

* schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom jazyku - v písomnej aj
ústnej forme podmienkou
* pokročilá úroveň ovládania MS Excel
* analytické myslenie
* flexibilita
* tímový hráč
* proaktívny prístup
* dôraz na detail, presnosť
* orienatácia na zákazníka
* schopnosť riešiť problémy samostatne

Z dôvodu veľkého množstva životopisov budeme kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí splnia kritériá.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 903599  Dátum zverejnenia: 5.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou