Líder procesných inžinierov

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1500€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu. _______________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Líder procesných inžinierov je zodpovedný za návrh a posudzovanie efektívnych výrobných procesov, ktoré majú významný vplyv na celkový plánovaný výsledok a finančný profil spoločnosti.
Zodpovedá za normovanie pracovného času, stanovuje zmenové výstupy, počty pracovníkov a produktivitu práce pre jednotlivé procesy.

Každoročne aktívne podporuje svoj tím pri zavádzaní 62 nových modelov LCD TV do výroby, vedie mítingy pred spustením sériovej výroby a spravuje výrobnú dokumentáciu a výrobné databázy. Pravidelne aktualizuje stav nastavenia súčasných modelov a vytvára matricu výroby pre jednotlivé výrobky.

V spolupráci s ostatnými oddeleniami sa podieľa na plnení výrobných plánov a cieľov kvality, zapája sa do Kaizen aktivít, do tvorby rozpočtu a rieši operatívne problémy.

Pracovná doba je flexibilná.

• Práca s najmodernejšími technológiami
• Príležitosť nadobudnúť skúsenosti s vedením tímu
• 13. a 14. Plat
• Každoročné prehodnocovanie platu
• Príspevky na dopravu a ubytovanie pre každého zamestnanca
• Firemná autobusová doprava
• Závodné stravovanie za 0,77 €
• Životné a úrazové poistenie
• Odmena za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu
• Možnosť kariérneho rastu
• Práca na flexibilnú pracovnú dobu
• Široká sieť špecializovaných školení a tréningov
• Platený Sick day
• Spoluhradené kurzy angličtiny
• 300€ pre každého zamestnanca, ktorý odporučí svojho známeho na voľnú pracovnú pozíciu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• VŠ vzdelanie technického zamerania
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• MS Office na pokročilej úrovni
• Praktická znalosť a skúsenosť ergonómie pracoviska
• Schopnosť určiť si priority v dynamickom prostredí
• Praktická skúsenosť s riadením ľudí na technicko-organizačnej úrovni
• Znalosť normy ISO 9001 výhodou
• Skúsenosť s vedením samostatných procesných dizajnérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 3083604  Dátum zverejnenia: 29.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu. _______________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€