Špecialista HR controllingu a reportingu

Miesto práce
Dolné Hony 29, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do HR teamu hľadáme ďalšie posily! Hlavné kompetencie tejto pracovnej pozície budú:
  • zodpovednosť za procesy v HR administratíve a mzdách
  • zodpovednosť za reporting, KPI vo zverenej oblasti
  • vypracovávanie a aktualizácia plánu personálnych nákladov
  • zodpovednosť za interné smernice
  • spolupráca na vytváraní systému odmeňovania a benefitov v rámci spoločnosti
  • vedenie tímu

V prípade vášho záujmu o prácu v spoločnosti Foxconn Slovakia, všetky bližšie informácie o výberovom procese, benefitoch a výhodách práce u nás nájdete na úvodnej stránke.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky žiadosti budú zaradené do našej databázy uchádzačov. Odpovedať budeme iba vybraným kandidátom a to najneskôr do 14 dní.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Spolu so životopisom prosím zasielajte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti Foxconn Slovakia v tomto znení:

Súhlasím so správou a týmto dávam súhlas so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s.r.o. Nitra, v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Som si vedomý, že tento súhlas môžem písomne odvolať iba v prípade, ak Foxconn Slovakia, spol. s.r.o. Nitra preukázateľne použije poskytnuté osobné údaje na iný účel, než je určený v tomto súhlase.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Výborná znalosť Zákonníka práce je nevyhnutná
  • Komplexné skúsenosti s HR controllingom, reportovanim, mzdami
  • Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 2911282  Dátum zverejnenia: 5.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou