Elektrotechnický inžinier

Foxconn Slovakia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Hony 29, Nitra
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za súčasné vyrábané i nové produkty (modely)
- Aktívna účasť pri zavádzaní nových modelov do výroby, ako aj súvisiacich elektrických zmien
- Spolupráca pri návrhu výrobného procesu pre nové produkty
- Príprava a udržiavanie výrobnej dokumentácie
- Návrhy a zapracovávanie zmien vo výrobnej dokumentácii
- Analýza a riešenie problémov elektrických súčiastok
- Príprava inžinierskych reportov (v anglickom jazyku)
- Riešenie výrobných a kvalitatívnych problémov
- Spolupráca a komunikácia s dizajnom a dodávateľmi

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- VŠ elektrotechnického zamerania
- Prax v elektrotechnickej oblasti výhodou
- Elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z., § 21
- Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (predovšetkým technická oblasť)
- Microsoft Office - pokročilý
- Vysoká osobná zodpovednosť a pracovné nasadenie
- Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Foxconn Slovakia, člen skupiny Foxconn Technology Group patrí medzi svetových lídrov v oblasti elektrotechnickej výroby a IT riešení.
Objemom výroby rovnako ako počtom zamestnancom patrí medzi stabilné a dominantné spoločnosti na Slovensku. V súčasnosti zamestnáva vyše 1000 ľudí.
Nitriansky výrobný závod je zameraný na výrobu LCD televízorov a je vybavený špičkovou a najmodernejšou technológiou.
Jedným z hlavných zámerov spoločnosti je produkovať výrobky, ktoré nemajú negatívny vplyv na životné prostredie.

Spoločnosť Foxconn Slovakia svojim zamestnancom ponúka nasledovné benefity:

◦ zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
◦ mladý pracovný kolektív a priateľskú atmosféru
◦ motivujúce platové ohodnotenie
◦ trinásty plat
◦ preplácanie nadčasov
◦ odmeny za 100% dochádzku
◦ zamestnaneckú autobusovú dopravu
◦ zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
◦ širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu, kultúry a zdravotnej starostlivosti
◦ príspevky na dopravu pre zamestnancov zo vzdialenejších lokalít
◦ náborovú prémiu
◦ pravidelné zamestnanecké akcie

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Elektrotechnický priemysel

V žiadostiach prosím uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate "Elektrotechnický inžinier".

V prípade vášho záujmu o prácu v spoločnosti Foxconn Slovakia, všetky bližšie informácie o výberovom procese, benefitoch a výhodách práce u nás nájdete na úvodnej stránke.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky žiadosti budú zaradené do našej databázy uchádzačov. Odpovedať budeme iba vybraným kandidátom a to najneskôr do 14 dní.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Spolu so životopisom prosím zasielajte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti Foxconn Slovakia v tomto znení:

Súhlasím so správou a týmto dávam súhlas so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s.r.o. Nitra, v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Som si vedomý, že tento súhlas môžem písomne odvolať iba v prípade, ak Foxconn Slovakia, spol. s.r.o. Nitra preukázateľne použije poskytnuté osobné údaje na iný účel, než je určený v tomto súhlase.

Dolné Hony 29
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Fúsková
Tel.: 037/6944149
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2802549   Dátum zverejnenia: 8.11.2016