Java Web Developer

Foundation, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Miletičova 1, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): 1400 - 3000 EUR/mesiac
    v osobnom pohovore, podľa kvality uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Analýza, návrh a implementácia Java klient web aplikácii pre zahraničného zákazníka. Ide o nový projekt pre zákazníkov v sektore poisťovníctva (nie je nutná znalosť sektora).

Základné používané technológie/platformy: Jave EE, EJB 3.1, JBoss, Tomcat, Wisket/JSF. Nie je potrebné poznať všetky uvedené technológie. Vyžaduje sa ale niekoľkoročná prax s Java web technológiami.

Vývojové prostredie: Eclipse, SVN, continuous integration (build server), bugsystém-Jira.

Vyžaduje sa aktívny prístup a komunikácia s klientom v angličtine (špecifikácie, email komunikácia).
Iné výhody
Ponúkame flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať čiastočne z domu, zaujímavé platové podmienky, firemné akcie, podporu vzdelávania.

Individuálne a tímové bonusy na základe splnených projektových cieľov.

Preferujeme uchádzača so schopnosťou dotiahnuť projekt do úspešného konca, vôľou učiť sa nové veci.

Firma sídli pri Trnavskom Mýte, čo zaručuje výbornú dostupnosť, v blízkosti je možnosť voľne parkovať.

Ponúkame prácu v mladom a dynamickom kolektíve, s minimálnou byrokraciou a vysokou flexibilitou. Vítame osobnú aktivitu, samostatnosť a kreativitu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - programátor:
Java - pokročilý
HTML - pokročilý
XML - pokročilý
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
aspoň minimálna prax v uvedených technológiách
schopnosť efektívne pracovať v tíme
schopnosť neustále sa vzdelávať
znalosť objektového programovania,
analytické schopnosti, flexibilita, kreatívnosť

Zakladáme si na minimálnej byrokracii a flexibilnom prístupe k projektom. Sme softvérová spoločnosť, ktorá podporuje vzdelávanie svojich pracovníkov tak, aby mohli využívať najnovšie technológie a postupy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie
Pošlite prosím aj životopis v anglickom jazyku, najlepšie v jednoduchom Word/text formáte bez tabuliek.

V životopise uveďte relevantné a konkrétne projekty (aj školské), na ktorých ste pracovali, za čo ste boli na projekte zodpovedný, konkrétne použité technológie a nástroje. Uveďte približne, aký veľký bol projekt (približný počet riadkov al. súborov al. tried), ako dlho ste na ňom pracovali, s koľkými ľudmi a pod. Všetko s dôrazom hlavne na technológie, ktoré vyžadujeme (zamerajte sa na ne).
Miletičova 1 Zobraziť na mape
821 08 Bratislava
ID: 1020719   Dátum zverejnenia: 4.8.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: Foundation, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke