Obsluha fotoboxu/Photo-booth attendant

FOTOKÚTIK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
06.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hodina, výška platu závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- transport, rozloženie, obsluha a zbalenie fotokútika na rôznych spoločenských eventoch (firemné večierky, súkromné oslavy, festivaly, veľtrhy a podobne).
- vytváranie zábavnej atmosféry v rámci fotokútika
- čo najlepšia reprezentácia firemného mena
- udržovať fotokútik počas akcie v upravenom stave
- dodržiavať požadovaný dress-code
- aktívna komunikácia s hosťami a s klientom na evente

Našou prácou je zabávať ľudí, preto hľadáme iba spoločenských, dobre naladených uchádzačov, ktorí majú radi smiech a zábavu.:)

Pracovné dni - najmä piatky a soboty, niekedy aj iné dni v týždni.

Na väčšine eventov trvá fotenie 3 až 5 hodín + 3 hodiny príprava / zbalenie fotokútika.
Hodiny na prípravu a zbalenie fotokútika sú taktiež platené.

Príklad typického eventu:
17:00 Rozloženie a príprava fotokútika
19:00 Začiatok fotenia
22:00 Koniec fotenia a začiatok balenia
23:00 Odchod z miesta eventu

- zaujímavý, zábavný typ práce
- možnosť kariérneho rastu
- mladý kolektív

Pokiaľ spĺňaš podmienky a veríš, že by si k nám zapadol/la, tak pošli životopis s fotografiou, napíš pár viet o sebe, čím vynikáš oproti iným uchádzačom. V čom si dobrý/á, čím si špeciálny/a. Opíš svoju dostupnosť /rozvrh. Berieme iba tých najlepších!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Priateľská osobnosť, profesionálne správanie, skvelé komunikačné schopnosti
2. Samostatnosť a schopnosť riešiť problémy
3. Spoľahlivosť a zodpovednosť (netolerujeme neskoré príchody).
4. Základné PC schopnosti a zručnosti (Windows 10)
5. Schopnosť zdvihnúť 20kg.
6. Mať radosť z cestovania a z práce v rôznych lokalitách
7. Mať radosť zo stretnutí a z komunikácie s novými ľuďmi
8. Časová flexibilita, práca najmä počas víkendov (v priebehu decembra aj cez týždeň).
9. Nie je potrebné mať skúsenosti s fotením

Zabezpečujeme fotokútiky pre rôznorodé typy akcií – večierky, openingy, svadby, plesy, konferencie, výstavy, festivaly.
Pravidelne cestujeme po celom Slovensku a zachytávame zábavné spomienky z veľkých aj malých eventov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2803521  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5 EUR/hodina, výška platu závisí od skúseností