Vedoucí výroby

Fosfa a.s.

Místo práce
Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Nabízíme práci v moderní společnosti s dlouholetou tradicí. Naše společnost se vyznačuje celosvětovou působností a to jak v oblasti produktů na bázi fosforu (kyselina fosforečná, potravinářské a technické fosforečnany), tak v oblasti detergentů.

Naše společnost stále rozšiřuje své aktivity a do týmu hledáme vedoucího výroby.

Popis pozice:
- vedení výrobního týmu
- hodnocení a rozvoj členů týmu
- zodpovědnost za plnění plánů a cílů útvaru
- aktivní zapojení do optimalizace výrobního procesu
- komunikace a spolupráce s kolegy z jiných oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
- finanční ohodnocení dle plnění výkonových, spotřebních a kvalitativních norem
- týden dovolené navíc
- podnikové stravování
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje prostřednictvím Fosfa Univerzity
- příležitost ke kariérnímu růstu
- využití firemní školky

Informace o náboru

Naším krédem je vyznávání baťovských principů a morální integrity. Při výběru uchazečů na všechny pozice klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, schopnost dotahovat věci do konce, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích) a touha po sebevzdělávání. Záleží nám na budování vzájemné důvěry mezi lidmi napříč firmou.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

V případě Vašeho zájmu prosíme o vložení Vašeho životopisu přes níže uvedený webový odkaz:

Těšíme se na nové členy týmu Fosfa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ (oblast nerozhoduje)
- zkušenost s vedením lidí
- znalost AJ na úrovni C1 (případně B2)
- počítačová gramotnost
- technické myšlení, znalost výrobních procesů a strojních zařízení
- vášeň pro digitalizaci a robotizaci
- morální integrita, komunikativnost, ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě, a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, který na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí FeelEco, výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost.

Jsme českou firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 1902151  Dátum zverejnenia: 17.10.2014