Tester (webové a mobilné aplikácie)

Fortix Europe, s. r. o.

Miesto práce
Jána Kalinčiaka 22, Žilina, Slovakia, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + prehodnotenie po 3. mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň bude zahŕňať:

* testovanie softvérových aplikácií s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti a bezpečnosti,
* návrh východiskovej stratégie testovania,
* vytváranie testovacích scenárov v závislosti od použitého spôsobu testovania,
* príprava testovacích dát,
- vykonávanie a príprava manuálneho a automatizovaného testovania aplikácií,
* odhaľovanie, zaznamenávanie a reportovanie zistených chýb,
* vykonávanie opätovného testovania nahlásených chýb,
* vyhodnocovanie výsledkov uskutočnených testov,
* tvorba používateľskej a technickej dokumentácie,
* spolupráca s ostatnými členmi tímu, analytikmi, programátormi a projektovým manažérom.

* flexibilný pracovný čas,
* práca pre zákazníkov z celého sveta (juhovýchodná Ázia, Južná Amerika, Austrália, USA),
* flexibilita pracovného kontraktu (zamestnanec, s.r.o., živnosť),
* finančné bonusy pri úspešných projektoch,
* školenia,
* teambuilding.

Ak ťa naša ponuka zaujala a máš záujem stať sa členom nášho (zatiaľ) 12-členného slovenského tímu, pošli svoj CV. Budeme radi, ak nám pošleš aj sprievodný list v angličtine. Mal by obsahovať prečo práve ty si ideálny kandidát na túto pozíciu a prečo si máme vybrať práve teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, web, mobilné aplikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Základy
MySQL - Základy
XHTML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a dôslednosť
- musíš byť tímový hráč, náš nosný produkt je platforma,
- predošlé skúseností s manuálnym a automatizovaným testovaním softwareových aplikácií sú výhodou
- záujem o prácu na vizuálnej stránke projektu a zlepšovaní user experience sú výhodou,
- to čo sľúbiš, splníš.

At Fortix, we believe in better business systems. We understand that the heart of any business is the system that keeps it functioning; that’s why we specialise in generating customised business automation solutions.
Our solutions empower established businesses so that they can fulfil their enormous potential. Business automation is the key to infinite possibilities!

ID: 1850236  Dátum zverejnenia: 29.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + prehodnotenie po 3. mesiaci