Hľadáme zručného prevádzkového zámočníka pre stabilné zamestnanie v renomovanej spoločnosti

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
asap
Od 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy závisí aj od skúseností kandidáta (v mzde máte započítanú mzdovú kompenzáciu za sťažený výkon práce 0,862 €/hod., mimoriadne príplatky 1,50 €/hod.) + okrem uvedenej mzdy ponúkame zmenové príplatky cca 200 € a tiež náborový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia bežných, stredných a generálnych opráv točivých strojov - čerpadlá, vývevy, prevodovky
- príprava náhradných dielov na plánované opravy
- demontáž a montáž opravovaných strojov na výrobných prevádzkach podniku

- kompenzácia za sťažený výkon práce 0,862 €/hod.
- mimoriadne príplatky
- jednozmenná prevádzka / možnosť pracovať aj na zmeny
- možnosť sebarealizácie a uplatnenia svojich schopností
- práca v dlhodobo pôsobiacej spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- stravovanie priamo v areáli spoločnosti
- príspevok na stomatologickú starostlivosť
- príspevok darcom krvi
- voľné vstupy do plaveckého bazéna

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov vybraných pre osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Zvaranie plameňom - Pokročilý
Zváranie MIG - Pokročilý
Zváračský kurz Z-M1 - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • platné zváračske osvedčenia

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK, EMS, SMBOZP a EnMS a je vlastníkom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Natália Forgáčová
Tel.: +421915834361
E-mail: poslať životopis
ID: 4722864  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac