Marketingový pracovník rekreačného zariadenia

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
Chvojnica 110, 972 13 Chvojnica , Nováky, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie komplexného marketingu pre hotel, tvorba reklamných kampaní a propagačných materiálov,
- vedenie efektívneho email marketingu, návrh a realizácia email marketingových kampaní,
- aktívne vyhľadávanie individuálnych aj korporátnych klientov na zabezpečenie vyťaženosti hotela, spolupráca so zľavovými portálmi,
- správa a aktualizácia webovej stránky hotela a jeho profilu na Facebooku,

- výhody v zmysle Kolektívnej zmluvy a Sociálneho fondu
- motivačný prémiový systém odmeňovania
- príspevok zamestnávateľa na doplnkovom dôchodkovom sporení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, marketing, grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Photoshop - expert
Adobe Illustrator - expert
Adobe InDesign - expert
CorelDRAW - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosti a skúsenosti v marketingu
- kreativita
- samostatnosť
- flexibilita
- dôslednosť
- vysoké pracovné nasadenie

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK a EMS a je vlastníkom certifikátov EN ISO 14001:2004, OH SAS 18001:2007, EN ISO 9001:2008.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

FORTISCHEM a. s.
M. R. Štefánika 1
972 71 Nováky
ID: 2154792   Dátum zverejnenia: 7.10.2016