Vedúci výroby

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
M. R. Štefánika 1, 972 71 Nováky, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-plánovanie a riadenie výrobnej činnosti a údržby v súlade s platnými právnymi predpismi ako aj koordinácia činností priamo podriadených zamestnancov
- zodpovednosť za výrobnú technológiu, riadenie a rozvoj podriadených zamestnancov, materiálové zabezpečenie, kvalitu výroby, bezpečnosť prevádzkovania a príslušnú agendu
- zavádzanie nových inovačných výrobno-technických riešení s cieľom minimalizovať náklady výroby
- organizovanie a riadenie všetkých výrobných a údržbárskych cyklov tak, aby sa včas predišlo prípadným porušeniam bezpečnostných predpisov alebo vzniku havárií s dopadom na životné prostredie
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovnej, technologickej a ekologickej disciplíny podriadených, ako aj zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a havarijnej prevencie

V zmysle platnej podnikovej Kolektívnej zmluvy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.11.2015

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické zameranie/technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v rámci výrobnej spoločnosti
- skúsenosti s vedením pracovného kolektívu vo výrobnej spoločnosti
- analytické myslenie
- proaktívny prístup
- schopnosť identifikovať a riešiť problémy
- flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK, EMS, SMBOZP a EnMS a je vlastníkom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1954689  Dátum zverejnenia: 29.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou