Interiérový dizajnér

Forte P, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Prievozská 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie, systém provízií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu interiérový dizajnér hľadáme pracovníka/čku, ktorého hlavnou úlohou bude:
• predaj kuchynských liniek a interiérov
• tvorba grafických návrhov v grafickom programe CARAT
• komunikácia so zákazníkom a poradenstvo
• vypracovanie cenových ponúk
• komunikácia so zahraničnými výrobcami (zadávanie objednávok, riešenie reklamácií, komunikácia individuálnych požiadaviek klienta)

• práca s prémiovými značkami, ktoré patria k svetovej špičke
• možnosť uplatniť svoje schopnosti pre tvorivú a samostatnú prácu
• motivujúci odmeňovací systém
• osobný rozvoj aj vďaka účasti na odborných školeniach v zahraničí a na Slovensku
• účasť na výstavách na Slovensku aj v zahraničí

Podmienkou je ovládanie aspoň 1 cudzieho jazyka (ideálne anglického, prípadne nemeckého) minimálne na úrovni upper intermediate.
Výhodou je prax v oblasti navrhovania a predaja interiérov.

Pozícia nie je vhodná pre študentov!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme komunikatívnu, samostatnú a tvorivú osobnosť, ktorá má:
- estetické cítenie
- schopnosť logicky plánovať ergonómiu a funkčnosť interiérového priestoru
- má prehľad o súčasných trendoch v oblasti interiérového dizajnu

Firma Forte P pôsobí na slovenskom trhu 10 rokov. Sme interiérové štúdio ponúkajúce prémiové značky, ktoré patria medzi svetovú špičku (Bulthaup, Gaggenau, Cor, Interlubke, Wittman atď.).

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2428912  Dátum zverejnenia: 9.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie, systém provízií