Zvárač

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Staničná 788/11, 908 51 Holíč, okres Skalica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- čítanie a porozumenie zváračských inštrukcií, štandartných výkresov
- použitie elektrického a plynového zvárania
- zváranie, zvariteľnosť materiálu, namáhanie materiálu pri zváraní a deformácia, používanie držiakov
- rozpoznanie chýb na zvaroch
- znalosť požiadaviek kvality a schopnosť overiť si kvalitu svojej vlastnej práce (samokontrola)
- plnenie pracovných postupov podľa stanovených pracovných inštrukcií

Príspevky na dôchodok, dochádzkový bonus, stravovanie vo firemnej kantíne, týždeň voľna navyše, pravidelné firemné aktivity pre zamestnancov, pravidelné školenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Technické myslenie, zváračské oprávenenie ZM1, ochota pracovať, tímová spoluprácu.

Fortaco je strategickým partnerom pre výrobcov ťažkých strojov a námorných zariadení. Naša široká ponuka produktov zahŕňa kabíny strojov a zvárané oceľové konštrukcie. Technologické jednotky Fortaco ponúkajú služby v oblasti dizajnu a vývoja produktov, inžinieringu a riadenia projektov až po výrobu prototypu. Naši zákazníci pôsobia vo viacerých priemyselných odvetviach po celom svete.

Výrobné jednotky a technologické centrá Fortaco sa nachádzajú v Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Indii, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Srbsku a na Slovensku. Zamestnávame 2800 profesionálov. Bezpečnosť, vysoké požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť dodávok riadia naše každodenné operácie.

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné kabíny pre rôzne priemyselné aplikácie. Zameriavame sa na to, aby sme splnili individuálne požiadavky každého zákazníka a vytvorili pre nich ideálne riešenie. Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby a navrhovania kabín, a preto môžeme zaručiť, že naše produkty sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Fortaco stojí na troch základných hodnotách, ktoré prinášame do každej oblasti našej práce. Týmito hodnotami sú: rešpekt, jednoduchosť, rýchlosť. Rešpektujeme nielen našich zákazníkov a partnerov, ale aj našich kolegov a ich názory. Snažíme sa udržiavať jednoduchosť v každom kroku nášho procesu a zároveň zabezpečovať rýchlosť dodávky našich produktov. Tieto hodnoty sú kľúčovým pilierom nášho úspechu a každý deň nás inšpirujú k lepšiemu a efektívnejšiemu fungovaniu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2119789  Dátum zverejnenia: 26.8.2016