Skladník

Forschner Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Od 856 EUR/mesiac• v závislosti od skúseností a praxe • mesačné bonusy do výšky 100€ • 13. plat (do výšky mesačného platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva skladnícke, baliace činnosti podľa inštrukcií,
- zodpovedá za naskladnenie a vyskladnenie materiálu,
- pracuje s PC so skladovým systémom (pohyb materiálu podľa interného elektronického systému)
- riadi sa smernicami týkajúcimi sa kvality a skladových predpisov,
- podáva návrhy vedúcim k optimalizácii pracovných postupov a pracoviska...

• Mesačné bonusy do výšky 100€
• 13. plat (do výšky mesačného platu)
• Príspevok na stravovanie nad rámec zákona, široký výber jedál
• Referral program (bonus za odporučenie úspešného uchádzača o zamestnanie)

Informácie o výberovom konaní

• práca v trojzmennej prevádzke
• práca v čistom prostredí
• pravidelné školenia a zvyšovanie odbornej kvalifikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- preukaz VZV výhodou

Forschner Slovakia, s.r.o. je dynamická, rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť na Slovensku v roku 2014. Výroba je zameraná na výrobu špeciálnych káblových zväzkov pre potreby automobilového priemyslu významných značiek.
Spoločnosť Forschner Slovakia, s.r.o. je súčasťou koncernu Eugen Forschner, ktorá pôsobí vo svete (Nemecko, ČR, Turecko, Ukrajina, Mexiko, Albánsko) už viac ako 70 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3023591  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 856 EUR/mesiac