Údržbár - elektrotechnik

Forschner Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nová Ves 234, 991 05 Sklabiná, Veľký Krtíš
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva opravy výrobných zariadení, elektrických zariadení
- vykonáva preventívnu údržbu podľa plánu,
- eviduje opravy v "Knihe opráv"
- spolupracuje na určovaní optimálneho množstva a druhu náhradných dielov,
- riadi sa smernicami týkajúcimi sa kvality,
- podáva návrhy vedúcim k optimalizácii údržby,
- zodpovedá za správne nastavenie a funkciu strojov, nástrojov a výrobnej techniky, ...

firemné akcie, nápoje zdarma, vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický, príp. elektrotechnický

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s elektrotechnickými, pneumatickými komponentami a výrobnými zariadeniami a so stavbou jednoduchých obvodov,
- skúsenosti v oblasti elektrotechniky - slaboprúd, výpočtová technika,
- znalosti v oblasti meracej a testovacej a senzorovej techniky,
znalosť krimpovacej techniky

Forschner Slovakia, s.r.o. je dynamická, rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť na Slovensku v roku 2014. Výroba je zameraná na výrobu špeciálnych káblových zväzkov pre potreby automobilového priemyslu významných značiek.
Spoločnosť Forschner Slovakia, s.r.o. je súčasťou koncernu Eugen Forschner, ktorá pôsobí vo svete (Nemecko, ČR, Turecko, Ukrajina, Mexiko, Albánsko) už viac ako 60 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Forschner Slovakia, s.r.o.
Nová Ves 234
991 05 Sklabiná
ID: 3023591   Dátum zverejnenia: 20.4.2017