Manažér/vedúci výroby

Forschner Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacod 2 000,00 v závislosti od vedomostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zavádzanie nových výrobkov a procesov,
- zaistenie rastu produktivity, výkonnosti a kvality vo výrobe,
- identifikácia a riešenie problémov vo výrobe,
- reporting a komunikácia s materskou spoločnosťou,
- zabezpečenie súladu výrobných procesov a noriem ISO TS 16 949
- spoluúčasť pri zostavovaní ročných finančných plánov,
- zavádzanie cost reduction programov,
- rozvíjanie flexibility zamestnancov,
- implementácia lean princípov, ...

služobné auto aj na súkromné účely, služobný notebook a mobil aj na súkromné účely, firemné akcie, pružný pracovný čas, vzdelávanie, koncoročné odmeny do výšky mesačného platu

Pracovné miesto je obsadzované na dobu určitú, ako zastupovanie počas MD.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, prípadne strojné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

trestná bezúhonnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa, odolnosť voči stresu, ochota cestovať

Forschner Slovakia, s.r.o. je dynamická, rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť na Slovensku v roku 2014. Výroba je zameraná na výrobu špeciálnych káblových zväzkov pre potreby automobilového priemyslu významných značiek.
Spoločnosť Forschner Slovakia, s.r.o. je súčasťou koncernu Eugen Forschner, ktorá pôsobí vo svete (Nemecko, ČR, Turecko, Ukrajina, Mexiko, Albánsko) už viac ako 70 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3023489  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2 000,00 v závislosti od vedomostí a skúseností