Grafik / grafička

ForPress NITRIANSKE TLAČIARNE s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
13.01.2014 - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1200 EUR/mesiac, podťa vašich znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba a výroba grafických návrhov podľa požiadaviek klienta.
Sadzba textu a obrázkov v programe InDesign, Microsoft Word.
Úprava fotiek v programe Photoshop.
Tvorba vektorov v programoch Illustrátor, CorelDRAW.
Spracovanie dát pre ofsetovú a digitálnu tlač.
Skusenosť s prípravou dát na CTP (vyraďovaním) a prácou na CTP výhodou.

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis a vzorové práce na email [email protected].
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať na nevhodné žiadosti nebudeme.

Ďakujeme za pochopenie.

Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti ForPress NITRIANSKE TLAČIARNE s.r.o. dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Grafika / DTP

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
CorelDRAW - pokročilý
OpenOffice - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

ForPress NITRIANSKE TLAČIARNE s.r.o. je výrobná spoločnosť v oblasti polygrafického priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1941505  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1200 EUR/mesiac, podťa vašich znalostí