Analytik/Konzultant pre vývoj software

FormServices, s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 7/C, Bratislava, okres Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza a návrh software na základe zákazníckych požiadaviek
- analýza a reengineering firemných procesov
- tvorba projektovej dokumentácie
- testovanie software
- školenia koncových používateľov

- predmet práce primárne zameraný na elektronické formuláre, t.j. analýza požiadaviek a špecifikácia obsahu, designu, štruktúry a validačných a business pravidiel pre elektronické formuláre

- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu,
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,
- sociálne a iné výhody

Svoje žiadosti so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na uvedenú email adresu. Do názvu správy uveďte - "FSAN201505". Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika,
- schopnosť tímovej spolupráce,
- flexibilita a snaha zvládnuť nové technológie, techniky a pracovné postupy

- znalosť objektovo orientovaných CASE nástrojov výhodou
- znalosť MS Office (Word,Excell,Power Point) výhodou

- pozícia je vhodná aj pre absolventa aj pre uchádzača s niekoľko ročnou praxou

Spoločnosť FormServices sa špecializuje na vývoj softvérových riešení v oblasti elektronických formulárov a zabezpečenia podpory celého životného cyklu tvorby a prevádzky formulárov, t.j. od špecifikácie a analýzy požiadaviek, cez návrh, implementáciu, testovanie, nasadenie a zabezpečenie prevádzky.

Spoločnosť sa zameriava na vývoj elektronických formulárov, ktoré nevníma len ako elektronickú verziu papierovej predlohy formuláru, sadu elementárnych atribútov a grafického designu. eGO je vnímaná ako technológia, ktorá v sebe zahŕňa vývojárske/dizajnérske nástroje na vytvorenie, verzionovanie a publikovanie elektronického formulára, jeho štruktúrovaný obsah (dátová štruktúra), vizualizáciu (HTML/PDF/TXT a pod.), podporu pre integráciu automatického predvyplnenia obsahu formulára na základe integrovaných číselníkov a externých dátových zdrojov, podporu pre automatizovanú kontrolu pri vyplňovaní elektronického formulára (validačné pravidlá) a jeho dynamiku počas editovania vrátane importovania a exportovania editovaných údajov. Integrálnou súčasťou formulárovej technológie je platformová nezávislosť, viacjazyčnosť, integrácia zaručeného elektronického podpisu a súlad s legislatívou v predmetnej oblasti, predovšetkým výnosu o štandardoch Informačných systémov.

Víziou spoločnosti je stať sa číslom jeden medzi dodávateľmi formulárových riešení s vysokou pridanou hodnotu.

Viac informácií nájdete na adrese: http://www.formservices.sk/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2102287  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou