Programátor na platforme Microsoft

FormServices, s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 7/C, Bratislava, okres Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme programátorov so špecializáciou pre platformu Microsoft .NET

- návrh technickej a systémovej architektúry pre vyvíjané riešenia,
- implementácia a testovanie aplikačných a systémových modulov a komponentov,
- systémová integrácia - integrácia vyvíjaných aplikačných modulov a štandardného aplikačného a systémového vybavenia,
- tvorba vývojárskej - programovej dokumentácie pre vyvíjané riešenia,
- manažment tímu

- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu a certifikácie
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,

Zasielajte svoje CV v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. V predmete správy uveďte heslo "FSPRGNET201505".
Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika,
- schopnosť tímovej spolupráce,
- flexibilita, chuť a snaha zvládnuť nové technológie,

- minimálne pasívna znalosť anglického jazyka,
- vodičský preukaz skupiny B výhodou,

- pozícia je vhodná aj pre absolventov aj pre uchádzačov s niekoľkoročnými skúsenosťami

Spoločnosť FormServices sa špecializuje na vývoj softvérových riešení v oblasti elektronických formulárov a zabezpečenia podpory celého životného cyklu tvorby a prevádzky formulárov, t.j. od špecifikácie a analýzy požiadaviek, cez návrh, implementáciu, testovanie, nasadenie a zabezpečenie prevádzky.

Spoločnosť sa zameriava na vývoj elektronických formulárov, ktoré nevníma len ako elektronickú verziu papierovej predlohy formuláru, sadu elementárnych atribútov a grafického designu. eGO je vnímaná ako technológia, ktorá v sebe zahŕňa vývojárske/dizajnérske nástroje na vytvorenie, verzionovanie a publikovanie elektronického formulára, jeho štruktúrovaný obsah (dátová štruktúra), vizualizáciu (HTML/PDF/TXT a pod.), podporu pre integráciu automatického predvyplnenia obsahu formulára na základe integrovaných číselníkov a externých dátových zdrojov, podporu pre automatizovanú kontrolu pri vyplňovaní elektronického formulára (validačné pravidlá) a jeho dynamiku počas editovania vrátane importovania a exportovania editovaných údajov. Integrálnou súčasťou formulárovej technológie je platformová nezávislosť, viacjazyčnosť, integrácia zaručeného elektronického podpisu a súlad s legislatívou v predmetnej oblasti, predovšetkým výnosu o štandardoch Informačných systémov.

Víziou spoločnosti je stať sa číslom jeden medzi dodávateľmi formulárových riešení s vysokou pridanou hodnotu.

Viac informácií nájdete na adrese: http://www.formservices.sk/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2102284  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou