Vedúci montážnej skupiny

ForDom, s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 14, 960 01 Zvolen, Slovensko, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
830 EUR/mesiac, plus motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ForDom s.r.o. vytvára novú montážnu skupinu zamestnancov, v kombinácii tesár + SDK.
Skupina bude zameraná na montáž drevostavieb vyrábaných panelovým systémom a na prácu so sadrokartónovými doskami.

Podrobné naštudovanie projektovej dokumentácie pridelenej stavby.
Vedenie montážnej skupiny zameranej na realizáciu hrubej stavby, práce so sadrokartónom a realizáciou fasádnych systémov.
Pravidelná efektívna komunikácia s projekt manažérom stavby od zahájenia projektu až po jeho odovzdanie klientovi.
Prísne dodržiavanie vnútrofiremných smerníc a zodpovedné riadenie stavby.
Organizovanie procesov výstavby montovaných domov na báze dreva.
Máme záujem o dlhodobý a seriózny pracovný vzťah.

Základný plat 830,- € plus motivačná pohyblivá zložka podľa dosiahnutých výsledkov až do 300,- €.
Koncoročné prémie podľa dosiahnutého hospodárskeho výsledku.
Pracovná doba - flexibilný čas, montáž celá SR a Rakúsko.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Byť aktívny, dôsledný, zodpovedný a mať dobré organizačné schopnosti.
Mať stredné odborné vzdelanie min. výučný list v odbore drevostavby a výrobky pre stavebníctvo.
Ovládanie nemeckého jazyka je výhodou, byť aktívny šofér.
Byť schopný čítať a porozumieť technickej dokumentácii týkajúcej sa montážnej dokumentácie drevostavieb.
Mať skúsenosti 2-3 ročné pri riadení stavebných prác, vytvárať systémové postupy a samostatné riešenia.

Spoločnosť ForDom, s.r.o. je lídrom na trhu vo výstavbe nízkoenergetických a pasívnych drevených montovaných rodinných domov na Slovensku. Úspech spoločnosti je výsledkom viacročných skúseností a komplexnosti ponúkaných služieb. Slogan spoločnosti „Stavby v rovnováhe“ je vyjadrením filozofie byť v rovnováhe s okolím a v symbióze s prírodou. Ocenenie „Drevostavba roka“ , certifikáty kvality a vynikajúce referencie od spokojných zákazníkov svedčia o kvalite ponúkaných riešení. Spolupráca s renomovanými architektmi umožňuje okrem realizácie typových rodinných domov aj neštandardné riešenia. Možnosť realizácie v nízkoenergetickom alebo pasívnom štandarde, rýchlosť výstavby a inovatívny prístup je ďalšou pridanou hodnotou, ktorú ocení nejeden investor.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1873330  Dátum zverejnenia: 19.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 830 EUR/mesiac, plus motivačná zložka