Obchodný zástupca

Förch Slovensko s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Krupina, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat, pohyblivá zložka-podľa plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatnosť a zodpovednosť za plnenie stanovených firemných cieľov
Starostlivosť a zodpovednosť za existujúcich zákazníkov, akvizícia nových zákazníkov
Priamy predaj produktov v teréne koncovým zákazníkom
Technická a marketingová podpora predaja a budovanie značky FÖRCH vo zverenom regióne
Kompletný obchodný manažment - prezentácia, predaj, platobná úhrada
Pracovisko v mieste bydliska a pridelenom regióne

Služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely
Mobilný telefón
Tablet

Informácie o výberovom konaní

Žilina (centrála)
Bližšie telefonické informácie nepodávame
V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj štrukturovaný životopis s Vašou aktuálnou fotografiou. Vaše zaslané materiály budú v režime dôverné. Vopred sa ospravedlňujeme, že z dôvodu väčšieho počtu žiadateľov, budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť, zodpovednosť, cieľavedomosť, bezúhonnosť, príjemné vystupovanie
Záujemca o ponúkanú prácu by mal mať skúsenosti a prax na pozícii obchodného zástupcu a mal by mať prehľad o produktoch a regióne, v ktorom bude prácu vykonávať.

Sme Förch Slovensko s.r.o., slovenský predajca silnej nemeckej značky a už 17 rokov zásobujeme na našom trhu autoservisy, stavebné firmy, priemyselné a prevádzkové dielne spotrebným materiálom pre skutočných profesionálov.
Vďaka našej kvalite, šírke sortimentu a prístupu k zákazníkom sme vždy ich prvou voľbou!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2241907  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat, pohyblivá zložka-podľa plnenia cieľov