Sales manager

FORBIS s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie a oslovenie potencionálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu
- Komunikovanie so zákazníkmi formou priameho predaja
- Starostlivosť o aktuálnych klientov
- Prezentácia a propagácia tovaru a služieb
- Plnenie obchodných cieľov a zodpovednosť za výsledky
- Plnenie osobného plánu predaja
- Plánovanie a realizácia rozvoja obchodného a marketingového plánu
- Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému

- Ponúkame k dispozícii obchodné nástroje (notebook, smartphone, atď.)
- Práca v stabilnej a dObchodná, administratívna Ponúkame k dispozícii oMotivujúce platové ohodnotenie pri plnení plánov
- Mladý, kreatívny kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- obchodná prax v minulosti výhodou
- komunikatívnosť, zodpovednosť a flexibilita
- podnikateľský a obchodný duch, zmysel pre tímovú prácu
- pripravenosť cestovať v rámci regiónu
- samostatnosť, cieľavedomosť a morálna integrita
- vyjednávacie a prezentačné schopnosti, obchodnícky drive

FORBIS s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na trhu informačných technológií od roku 2008. K portfóliu spoločnosti patrí hlavne vývoj webových a mobilných aplikácii, intranetových a internetových aplikácií, vývoj vnútropodnikových softvérových riešení, e-commerce riešení, hier a komunikačných aplikácií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2161167  Dátum zverejnenia: 11.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 €