Logo FOR Clean, a.s.

Projektový manažér

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
1 650 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 650 EUR/mesiac + prémie. Finálna výška základnej mzdy bude dohodnutá v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie projektov menšieho až stredného rozsahu v oblasti výroby a realizácie vybavenia čistých priestorov v rôznych oblastiach využitia
  • Primárne zameranie na rozvoj zahraničnej klientely s aktívnou participáciou už od fázy obchodných jednaní a výberových konaní
  • Riadenie projektu od prípravnej fázy až po finálne odovzdanie koncovému zákazníkovi
  • Príprava cenovej ponuky podľa špecifikácie od klienta, vrátane finančného rozpočtu a technického riešenia podľa zadania, príprava časových plánov jednotlivých fáz projektu
  • Zodpovednosť za dodržiavanie termínov, špecifikácie a ekonomiky projektu
  • Koordinácia a riadenie projektového tímu, vrátane interných zložiek spolupracujúcich na projekte (projekcia, príprava, konštrukcia, výroba, realizácia, back-office) a externých dodávateľov participujúcich na dodávke koncovému zákazníkovi
  • Komunikácia s klientom a investorom. V prípade dodávok pre stavebné projekty aj s technickým dozorom investora, projektantom a montážnym teamom podľa potreby
  • Tvorba protokolov a dokumentácie - fakturácia, odovzdanie a prevzatie diela a tovaru klientom

  • Zamestnanie v stabilnej spoločnosti
  • Profesijný rast a odborné vzdelávanie
  • Pružná pracovná doba
  • Práca na jednu zmenu
  • Obed za 1,08 EUR (výber zo 6 teplých jedál)
  • Príspevok na dopravu do zamestnania (pri bydlisku nad 9 km)
  • Karta MultiSport
  • 13. plat
  • Odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
  • Odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
  • Firemné akcie

V prípade, ak Vás zaujala ponuka našej spoločnosti, neváhajte nám zaslať štruktúrovaný životopis. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Informáciu o spracúvaní osobných údajov nájdete na: www.forclean.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo (výroba), stavebníctvo (pozemné stavby, technické zariadenie budov)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v podobnej pozícii, skúsenosť s projektovým manažmentom v oblasti výroby

Počet rokov praxe

2

  • Ochota cestovať
  • Pracovné nasadenie, zodpovednosť
  • Organizačné a komunikačné schopnosti
  • Skúsenosti s vedením tímu ľudí
  • Znalosť ekonomickej terminológie
  • Výhodou: znalosť MS Project a nástrojov projektového manažmentu  - tvorba harmonogramu a finančných plánov

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Vesperínová
Tel.: +421337989154
E-mail: poslať životopis
ID: 4835171  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac