Prevádzkár/ka

FOPO s.r.o.

Miesto práce
Palackého 14, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame kreatívnu a zaujímavú prácu v zavedenej, veľmi príjemnej reštaurácii s galériou v historickom centre Bratislavy. Od záujemcu očakávame spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, organizačné schopnosti, komunikáciu so zákazníkmi na vysokej profesionálnej úrovni a zodpovednosť za finančnú hotovosť.

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- zamestnanecká strava

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV zasielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Uprednostníme zodpovedných, empatických a komunikatívnych odborníkov v gastronómii. Požadujeme platný zdravotný preukaz a znalosť HACCP

FOPO s.r.o. je prevádzkovateľom PRO.Laika Gallery Restaurant, príjemnej a útulnej reštaurácie uprostred Starého mesta Bratislavy, ktorá zastrešuje vo svojich priestoroch okrem všetkých bežných reštauračno-kaviarenských služieb aj autorské výstavy a rôzne kultúrne podujatia fotoobchodu PRO.Laika.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3069709  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou