Ponúkame prácu prevádzkara/kárky

FOPO s.r.o.

PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, 811 02 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu prevádzkara/kárky v zavedenej veľmi príjemnej reštaurácii s galériou v historickom centre Bratislavy. Od záujemcov/kýň očakávame zodpovednosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť (znalosť cudzieho jazyka výhodou), obsluhu zákazníkov na profesionálnej úrovni a zodpovednosť za finančnú hotovosť. Poskytneme zaškolenie do práce s registračnou pokladňou.

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- zamestnanecká strava

Vážnych záujemcov/kyne o zverejnené pozície chceme poprosiť o zasielanie pracovných životopisov na e-mail adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, somelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uprednostníme zodpovedných, usmievavých a komunikatívnych záujemcov/kyne. Platný zdravotný preukaz a znalosť HACCP.

FOPO s.r.o. je prevádzkovateľom PRO.Laika Gallery Restaurant, príjemnej a útulnej reštaurácie uprostred Starého mesta Bratislavy, ktorá zastrešuje vo svojich priestoroch okrem všetkých bežných reštauračno-kaviarenských služieb aj autorské výstavy a rôzne kultúrne podujatia fotoobchodu PRO.Laika.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1158183  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou