Manažér kvality

Foodexplus s.r.o.

Miesto práce
Bartošova Lehôtka 222, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vytvorenie, zavedenie, udržiavanie a aktualizácia procesov potrebných pre systém kvality a bezpečnosti potravín, prednostne noriem BRC pre výrobu potravín
-externá komunikácia s kontrolnými a certifikačnými orgánmi
-sledovanie legislatívnych zmien v rámci EU a SR a ich aplikácia v praxi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

so zameraním na potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

vedomosti o rizikách pre bezpečnosť potravín, skúsenosti s vypracovaním a zavádzaním systému kvality HACCP v praxi
-prehľad o technologických, potravinárskych
procesoch
-prehľad o relevantných legislatívnych predpisoch platných v EU a SR
-dobré organizačné a komunikačné schopnosti
-samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie
-výhoda: praktická skúsenosť s riadením systému manažérstva kvality, vykonávanie interných auditov,obhajovanie odberateľských alebo certifikačných auditov

Spoločnosť zaoberajúca sa potravinárskou výrobou a to spracovaním, tepelným opracovaním a hlboko-zmrazením v prevažnej miere kuracích pŕs

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2780505  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou