Kuchár závodného stravovania , Lozorno

FOOD TIME s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 300 - 1 500 EUR/mesiacMesačná mzda od 1300 ,-EUR + mesačné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava teplých jedál v závodnej kuchyni
- sledovanie nových trendov v gastronómii
- dodržiavanie technologických postupov a noriem
- zodpovednosť za kvalitu pripravených jedál
- udržiavanie hygienicky čistého pracoviska
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- dodržiavanie a plnenie pokynov nadriadeného

- možnosť preplácania cestovných nákladov
- práca v novom a čistom prostredí
- príjemný a dynamicky sa rozvíjajúci kolektív
- možnosť kariérneho a platového rastu
- denne zabezpečená strava zdarma
- autobusová preprava zdarma
- férové jednanie
- dlhodobá istota zamestnania
- víkendy voľné
- práca PO-PI

- ranné a poobedné zmeny

-7,5 hod./deň

Oslovení budú vybraní kandidáti spĺňajúci uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

Pôsobenie v gastro segmente je veľkou výhodou.
Sme férovým hráčom, preto aj od teba vyžadujeme flexibilitu, lojálnosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť a odolnosť voči stresu.

Spoločnosť FOOD TIME je overeným dodávateľom závodného stravovania do firiem.
Už niekoľko rokov sa staráme o zdravie a výkon zamestnancov zabezpečením zdravej, vyváženej a plnohodnotnej stravy. Do firemných kantín a jedální zabezpečujeme čerstvé denné menu v podobe obedov a večerí.
Zabezpečujeme prevádzku firemných bufetov pre takmer
6 000 zamestnancov rôznych firiem 7 dní v týždni.
Naše závodné kuchyne, z ktorých zabezpečujeme rozvozy stravných jednotiek sídlia v Trenčíne, Bánovciach nad Bebravou, Lozorne, Žiline a Žiari nad Hronom, Krupine, Skalici a Seredi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Kaiser
Tel.: +421918610139
E-mail: poslať životopis
ID: 4835191  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac