Zástupca Šéfkuchára BnB

FOOD TIME s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K skúsenému šéfkuchárovi, hľadáme zodpovedného kolegu na pozíciu Zástupca Šéfkuchára, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Príprava jedál teplej a studenej kuchyne
- Dodržiavanie technologických postupov a noriem
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených jedál
- Udržiavanie hygienicky čistého pracoviska
- Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- Dodržiavanie pokynov nadriadeného
- Zamestnanec koná, správa sa eticky a reprezentuje spoločnosť
- Plní pokyny nadriadeného pracovníka

- práca v dynamickom kolektíve
- dlhodobá istota zamestnania
- férové jednanie
- zamestnanecká strava zdarma
- práca na ranné zmeny

Oslovovaní budú kandidáti spĺňajúce dané predpoklady na uvedenú pozíciu. Pre urýchlenie výberového procesu prosím zašlite svoj štruktúrovaný životopis aj s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť FOOD TIME je overeným dodávateľom závodného stravovania do firiem.
Už niekoľko rokov sa staráme o zdravie a výkon zamestnancov zabezpečením zdravej, vyváženej a plnohodnotnej stravy. Do firemných kantín a jedální zabezpečujeme čerstvé denné menu v podobe obedov a večerí.
Zabezpečujeme prevádzku firemných bufetov pre takmer
6 000 zamestnancov rôznych firiem 7 dní v týždni.
Naše závodné kuchyne, z ktorých zabezpečujeme rozvozy stravných jednotiek sídlia v Trenčíne, Bánovciach nad Bebravou, Lozorne, Žiline a Žiari nad Hronom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4781863  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac